Archiwum kategorii: Skrzynie

Co zrobić, gdy skrzynia biegów nam się uszkodzi?

Uszkodzona skrzynia biegów może być dużym problemem dla każdego właściciela pojazdu. Może prowadzić do utraty mocy, dziwnych odgłosów, a nawet całkowitej awarii. Istnieją jednak kroki, które można podjąć, aby rozwiązać ten problem i przywrócić swój pojazd na drogę. Oto kilka rzeczy, które należy zrobić, jeśli Twoja skrzynia biegów ulegnie uszkodzeniu. Zidentyfikuj problem Pierwszym krokiem w… Czytaj dalej »

Silnik oraz skrzynie biegów do aut

Samochód to wiele części składowych, które decydują o tym, czy auto działania cicho i sprawnie, czy też pojawiają się jakieś anomalie. W przypadku wystąpienia tych drugich warto zainteresować się stanem silnika oraz skrzyni biegów. Są to jedne z ważniejszych części aut, które nierzadko ulegają awarii. Warto również przejrzeć dostępne nowe silniki oraz skrzynie biegów na… Czytaj dalej »

Saab i GM

Wiele osób z nadzieją i wyjątkowym zainteresowaniem śledziło na bieżąco wszystko, co działo się o do tej pory wokół Saaba. GM, czyli General Motors, największy koncern motoryzacyjny w Ameryce Północnej powoli wyprzedaje dodatkowe marki. Jedną z nich jest szwedzki Saab. Wszyscy fani tej marki mieli moc wrażeń w ostatnich miesiącach. Na początku szwedzką firmę chciał… Czytaj dalej »